درباره فدک

 گروه تبلیغاتی فدک گرافیک در سال 1376 تاسیس شد.

آنچه که امروزه در تبلیغات باعث دغدغه و نگرانی شرکت ها و موسسات گشته است، عدم تجمیع خدمات تبلیغاتی در یک مکان می باشد. این موضوع علاوه برتلف شدن وقت و انرژی مدیران شرکت ها باعث عدم هماهنگی و عدم تناسب در انجام تبلیغات آن شرکت می باشد.

مدیران این گروه با در نظرگرفتن این موضوع و جهت رفع آن، تصمیم به راه اندازی گروه تبلیغاتی فدک گرفتند که شامل تیم های زیر می باشد:

 

ورود به وب‌سایت   چاپ و طراحی فدک 

ورود به وب‌سایت   دکوراسیون داخلی و غرفه سازی فدک 

ورود به وب‌سایت   مشاوره و طراحی وب فدک 

مدیر گروه تبلیغاتی فدک - مهندس مصطفی حر

 از امکانات این مجموعه :

 • بهره مندی از دستگاه های لیتوگرافی Agfa ,Cereo  
 • بهره مندی از دستگاههای چاپ 4 رنگ همزمان Print Master 2005 و Speed Master 2006 
 • بهره مندی از برش پلار و دستگاههای سلفون کشی، لمینیتور و دستگاههای دورگرد الکترونیکی 

 

برای داشتن یک اثر چاپی مطلوب توجه به دو نکته اساسی الزامی است :

 • دستگاه چاپ مناسب و استفاده از آخرین تکنولوژی روز 
 • طراحی و نظارت چاپ حرفه‌ای 

 

دستگاههای چاپ دارای 3 ویژگی مختلف می باشد :

 • کارخانه سازنده، اکثر ماشین های چاپ ساخت کشور های آلمان، ژاپن و چین می باشند که ماشینهای آلمانی دارای کیفیت و توانایی های بمراتب مطلوبتری نسبت به دیگر ماشینها می باشند.
 • مدل ساخت دستگاه، فرسودگی دستگاه یا جدید بودن دستگاه در کیفیت اثر چاپی بسیار اثرگذار است. 
 • تکنولوژی استفاده شده در دستگاه، در یک سال ساخت تکنولوژی های مختلفی در یک مدل دستگاه نصب می گردد، دستگاههایی که دارای آپشن های بیشتر و تنظیمات الکترونیکی بیشتری داشته باشند کیفیت مناسبتری از یک کار چاپی به وجود می آورند.

رشد اقتصادی از رشد تولید و رشد تولید از رشد تبلیغات و اطلاع رسانی حاصل میگردد.

 مدیر چاپ و طراحی فدک - مهندس حمیدرضا حکیمی

یکی از نیازهای شرکتهای مطرح، شرکت در نمایشگاهها می باشد. شرکت در نمایشگاه علاوه بر فروش و بازارسازی برای شرکت ها، مرکزی است برای به نمایش گذاشتن توان و مدیریت یک شرکت که حضور پر رنگ، به موقع و کارآمد در نمایشگاه می تواند در فرآیند فروش و آینده شرکت نقش بسزایی داشته باشد.

بر این اساس با توجه به زمان محدود و مشخص ساخت غرفه و انتخاب غرفه ساز، کاری دشوار و حساس برای این شرکت ها محسوب می شود به گونه ای که بعضا برای انجام این امر هفته ها و ماهها تحقیق انجام می دهند و پس از آن نیز رضایتمندی کاملی از نحوه اجرا و زمان آن ندارند.

مدیران این مجموعه با آگاهی از نقص موجود پا به این عرصه نهادند و در این راستا فعالیت نموده اند که نتیجه آن به خواست خداوند متعال رضایتمندی مشتریان گرامی این مجموعه می باشد. این مجموعه دارای چند بخش است:

 

واحد طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی :

واحد طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی: طراحان این مجموعه با داشتن دانش معماری در ایجاد فضاهای خلاق و کارآمد تبحر ویژه ای را کسب نموده اند و با ارائه طرحهای خاص و ویژه در غرفه ها و همچنین فضاهای مدرن و کارآمد در دکوراسیون داخلی گامی موثر در جلب نظر مشتریان و همچنین مخاطبان خود داشته اند.

 

مجموعه کارگاه ساخت دکور :

مهمترین ویژگی کارگاه ساخت دکور هماهنگی طرح ارائه شده با نمونه ساخته شده است، چرا که طرح همچون یک پرینت رنگی نیست که با کلیک کردن از پرینتر خارج شود، بلکه نیاز به یک تیم مجرب جهت تبدیل طرح درون کامپیوتر به یک سازه واقعی را دارد لذا برای این منظور، واحد کارگاه ساخت دکور به سه بخش تعریف شده است:

 

 1. واحد فنی مهندسی: طرح درون کامپیوتر یک طرح سه بعدی است که باید برای اجرای واقعی قبل از هر کاری این طرح تحلیل و مسائل فنی و ایمنی در آن در نظر گرفته شود. در واقع وظیفه واحد فنی مهندسی 3 چیز است: 
  • اندازه گیری
  • رعایت مسائل فنی
  • رعایت مسائل ایمنی
 2. واحد ساخت و تولید: واحد ساخت این مجموعه با داشتن تجربه اجرا در شرایط مختلف، پروژه های ارائه شده به این واحد را بر دو اساس تقسیم می کنند: 
  • دکوراسیون داخلی: درساخت یک دکور داخلی چند موضوع باید لحاظ گردد:
  1. کیفیت ساخت باید بسیار بالا باشد
  2. مصالح و مواد مورد استفاده باید با دوام باشند
  3. زمانبندی کار براساس پروژه تعریف گردد
  • غرفه سازی : در ساخت یک غرفه موضوعات در نظر گرفته با دکوراسیون داخلی مشابه و گاهی متفاوت است:
  1. کیفیت ساخت باید بسیار بالا باشد
  2. مصالح و مواد مورداستفاده باید دوام حداکثر 7 روز را داشته باشند
  3. زمانبندی کار در آماده سازی اولیه و اجرای نهایی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است
 3. واحد نظارت و کنترل کیفی: در حین ساخت و اجرا، این واحد کار خود را آغاز نموده و با بررسی لحظه به لحظه پروژه ها و نظارت بر ساخت آنها کیفیت آن را کنترل و به مدیر غرفه آرایی گزارش می دهد. 

ثمره زحمات یک تیم درساخت دکور یا غرفه در عملکرد واحد کنترل کیفی خلاصه  میگردد چرا که می توان گفت با یک نظارت صحیح و به موقع در انجام  پروژه های دکوراسیون و غرفه سازی می توان رضایتمندی کامل مشتری را فراهم نمود.

مدیر دکوراسیون و غرفه‌سازی فدک - مهندس مجتبی حر

فضای مجازی دنیایی است بدون مرز، که برای نفوذ در این دنیا و بهره مندی از آن، نیاز به خرید شرکت، کارخانه، دفتر کار و فروشگاه نیست، فقط کافی است با هزینه ای اندک فضایی مجازی را خریداری نماییم و با درایت و برنامه‌ریزی هوشمندانه در آن فضا سرمایه گذاری کنیم تا بتوانیم در فضایی که چندین میلیون مخاطب فارسی زبان و چند میلیارد مخاطب را دارد بیشتر دیده شویم و بهترین مکان آن را به تسخیر خود درآوریم.

متاسفانه سهم کشور ما از این فضا کم و ناچیز است و نیاز آن روز به روز بیشتر حس می شود. برای استفاده از این دنیا با توجه به رقابت شدید نیاز به داشتن علم و آگاهی کافی از نیازها و ارتباط اطلاعات در این فضا می باشد که این موضوع تخصص ماست.

بهره مندی این مجموعه از متخصصینی که Certificateهای متعددی از گوگل و دیگر شرکت های مطرح در زمینه وب را دارند و با نحوه برنامه ریزی و عملکرد رباتها و الگوریتم‌های موتورهای جستجوی مطرح مانند گوگل و مایکروسافت آشنا هستند بهترین مکان این دنیا را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین بهره مندی از تیم های طراحی و برنامه نویسی ترکیبی مناسب را جهت بدست آوردن وب سایتی زیبا با کارآمدی بالا را ایجاد می کنند.

شما نیز می‌توانید وب‌سایت داشته باشید.

مدیر مشاوره و طراحی وب‌سایت فدک - مهندس نیما جعفری